Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Porcelánové gastronádoby

Profesionální porcelánové gastronádoby nejsou jenom alternativou gastronádob nerezových. Jsou elegantním a 100% hygienickým řešením bufetových systémů. Jejich schopnost udržet teplotu je jejich obrovská výhoda. Značky porcelánu REVOL a RAK patří bezesporu mezi světovou špičku. Sněhobílé gastronádoby REVOL, černé gastronádoby RAK nebo gastronádoby barvy slonové kosti RAK budou ozdobou každého bufetu a jsou mnohem elegantnější než gastronádoby z nerezové oceli.

Porcelán jako ušlechtilý přírodní materiál patří ke gastronomii už stovky let. Díky svému reprezentativnímu vzhledu se hodí porcelánové gastronádoby perfektně k prezentaci jídel, ale své nesporné výhody mají i při přípravě. Díky velmi vysoké barevné shodě všech kusů lze naše porcelánové gastronádoby libovolně zaměňovat.

Své využití naleznou především pro přípravu a prezentaci studené kuchyně a také pro prezentaci v chafingu. Jsou vyrobeny ze silnostěnného hotelového porcelánu. Teplotní rozmezí od -20 do 350 °C, ale nejsou odolné proti teplotním šokům. Gastronádoby RAK ZAMMA jsou další z řady porcelánových gastronádob od výrobe RAK. Nádoby Zamma jsou jiné. Jsou dělené a mají specifický design. Pokud chcete svoji prezentaci ještě vylepšit máte možnost.

POZOR – porcelán nelze přesně opracovat jako jiné materiály, velikosti se mohou o 1-2 mm lišit, přesto jsou vhodné do výdejních stolů, van, chafingů apod.