Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Porcelánové gastronádoby

Profesionální porcelánové gastronádoby nejsou jenom alternativou gastronádob nerezových. Jsou elegantním a 100% hygienickým řešením bufetových systémů. Jejich schopnost udržet teplotu je jejich obrovská výhoda. Značky porcelánu REVOL a RAK patří bezesporu mezi světovou špičku. Sněhobílé gastronádoby REVOL, černé gastronádoby RAK nebo gastronádoby barvy slonové kosti RAK budou ozdobou každého bufetu a jsou mnohem elegantnější než gastronádoby z nerezové oceli.

Porcelán jako ušlechtilý přírodní materiál patří ke gastronomii už stovky let. Díky svému reprezentativnímu vzhledu se hodí porcelánové gastronádoby perfektně k prezentaci jídel, ale své nesporné výhody mají i při přípravě. Díky velmi vysoké barevné shodě všech kusů lze naše porcelánové gastronádoby libovolně zaměňovat.

Své využití naleznou především pro přípravu a prezentaci studené kuchyně a také pro prezentaci v chafingu. Jsou vyrobeny ze silnostěnného hotelového porcelánu. Teplotní rozmezí od -20 do 350 °C, ale nejsou odolné proti teplotním šokům. Gastronádoby RAK ZAMMA jsou další z řady porcelánových gastronádob od výrobe RAK. Nádoby Zamma jsou jiné. Jsou dělené a mají specifický design. Pokud chcete svoji prezentaci ještě vylepšit máte možnost.

POZOR – porcelán nelze přesně opracovat jako jiné materiály, velikosti se mohou o 1-2 mm lišit, přesto jsou vhodné do výdejních stolů, van, chafingů apod.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení