Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Polykarbonátové gastronádoby

Polykarbonát je pevný, lehký a průhledný. Gastronádoby z polykarbonátu proto nabízejí při skladování a chlazení potravin možnost vizuální kontroly a všeobecně pohodlnější používání. Při prezentaci potom gastronádoby z polykarbonátu vypadají exkluzivně. Polykarbonátové gastronádoby lze neomezeně stohovat, snadno umývat, nepřijímají chutě ani pachy potravin.

Polykarbonátové gastronádoby jsou určeny pro uchovávání a distribuci jídel. Polykarbonátové gastronádoby mají teplotní odolnost od -40°C do +99°C a jsou vyrobeny ve shodě s normou EN631. Na nádobách jsou vyznačeny objemy. Jsou nejvíce vhodné do lednice na uspořádání a uskladnění potravin.

Víka jsou kvalitně lisovány pro snadné uskladnění, gastronádoby mají nepřilnavý povrch a umožňují snadné čištění. Nereagují s jídlem a minimalizují kyselou reakci. Přiruba gastronádob zajišťuje hladké uložení v přípravných stolech a barech s jídlem.

Technologie těsnění polypropylenového víka, která je pro oba typy gastronádob, jak pro polypropylen, tak pro polykarbonát. Slouží k uchování vašeho jídla a lepší těsnost víka zaručuje delší dobu trvanlivosti.