Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Polypropylenové gastronádoby

Polypropylenové gastronádoby nabízejí lehké, skladné, mrazu odolné a dobře uzavíratelné boxy na skladování a přechovávání všech typů potravin. Polypropylen je v gastronomii často využívaným materiálem pro svoje příznivé vlastnosti a gastronádoby z polypropylenu jsou proto oblíbené a často využívané. V případě nehody při hoření polypropylenu nevznikají jedovaté látky.

Jsou vhodné zejména do regálů na uskladnění a výdej ovoce, zeleniny, potravin. Polypropylenová nádoba je transparentní gastronádoba s matným víkem, odolná od -40 do +80 °C, vhodná do myčky nádobí a jejich víka lze označit barevným klipem dle norem HACCP. Víko je pevně doléhající a má stohovatelný okraj.

Polypropylenové gastronádoby umožňují efektivní skladování a přípravu a distribuci jídel. Vyznačují se teplotní odolností od -40°C do +70 °C. Jsou vyrobeny v souladu s normou EN631. Polypropyloenové gastronádoby jsou vyrobeny z materiálu, který je odolnější proti nárazům při manipulaci. Technologie těsnění polypropylenového víka, která je pro oba typy gastronádob, jak pro polypropylen, tak pro polykarbonát.

Slouží k uschování vašeho jídla a lepší těsnost víka zaručuje delší dobu trvanlivosti.