Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Polypropylenové gastronádoby

Polypropylenové gastronádoby nabízejí lehké, skladné, mrazu odolné a dobře uzavíratelné boxy na skladování a přechovávání všech typů potravin. Polypropylen je v gastronomii často využívaným materiálem pro svoje příznivé vlastnosti a gastronádoby z polypropylenu jsou proto oblíbené a často využívané. V případě nehody při hoření polypropylenu nevznikají jedovaté látky.

Jsou vhodné zejména do regálů na uskladnění a výdej ovoce, zeleniny, potravin. Polypropylenová nádoba je transparentní gastronádoba s matným víkem, odolná od -40 do +80 °C, vhodná do myčky nádobí a jejich víka lze označit barevným klipem dle norem HACCP. Víko je pevně doléhající a má stohovatelný okraj.

Polypropylenové gastronádoby umožňují efektivní skladování a přípravu a distribuci jídel. Vyznačují se teplotní odolností od -40°C do +70 °C. Jsou vyrobeny v souladu s normou EN631. Polypropyloenové gastronádoby jsou vyrobeny z materiálu, který je odolnější proti nárazům při manipulaci. Technologie těsnění polypropylenového víka, která je pro oba typy gastronádob, jak pro polypropylen, tak pro polykarbonát.

Slouží k uschování vašeho jídla a lepší těsnost víka zaručuje delší dobu trvanlivosti.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení