Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Nerezové gastronádoby

Nerezové gastronádoby představují nejčastěji používané gastronomické nádoby díky celosvětově platné normě o velikosti a tvarové zaměnitelnosti. Nerez je nadto nejčastěji používaným materiálem v gastronomii pro svoji chemickou stálost a pevnost. Nerezové gastronádoby jsou základním vybavením každé profesionální kuchyně.

Nerezová gastronádoba pro skladování, vaření, pečení, přepravu, gastronádoba na výdej jídla v teplotách od -40 do +150 °C.  Gastronádoby Standard jsou ekonomickou řadou gastronádob. Ideální poměr ceny a kvality. Jsou vyrobeny ve shodě s normou EN 631. Vyrobeny z jednoho kusu nerezové oceli 18/10. Vhodné zejména k výdeji, ohřevu a nízkoteplotnímu vaření. Lze mýt v myčce nádobí. Nabízíme poklice na gastronádoby bez výřezu, s výřezem na naběračku a se silikonovým těsněním. Objednávejte samostatně z naší nabídky. Gastronádoby standard nejsou díky slabšímu plechu vhodné pro vaření v konvektomatech, ale jsou vhodné spíše pro výdej teplého jídla a uchování a transport v termoportech.

Jsou vyrobeny z potravinářské chromniklové oceli o síle materiálu až 1 mm pro studenou kuchyni gastronádoby PLNÉ GN 1/1, GN 1/2, GN 1/3, GN 1/4, GN 1/6 a GN 1/9.

Gastronádoby PROFI jsou oblíbenou řadou gastronádob, které patří mezi nejkvalitnější na evropském trhu. Nerezové gastronádoby jsou vyrobeny v souladu s normou EN 631. Gastronádoby PROFI jsou vyrobeny z jednoho kusu nerezové oceli o síle 1 mm. Perforované gastronádoby jsou specificky perforované. Od hloubky 100 mm jsou perforované po celém obvodu včetně rohů. Průměr perforace je 4 mm. Gastronádoby PROFI jsou vhodné do konvektomatu do 300°C.

Gastronádoby STANDART jsou ekonomickou řadou gastronádob. Ideální poměr ceny a kvality. Jsou vyrobeny ve shodě s normou EN 631. Vyrobeny z 1 kusu nerezové oceli 18/10. Jsou vhodné zejména k výdeji a ohřevu.