Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

O nás

             Novinkou v našem sortimentu jsou kanadské plynové grily Napoleon®. Napoleon® je kanadská rodinná společnost s více než třicetiletou tradicí, která své produkty staví pro všechny milovníky grilování. Sortiment Napoleon zahrnuje vysoce kvalitní a výkonné grily, vyrobené z kvalitních materiálů a komponentů, sestavené tak, aby maximálně vyhovovaly všem svým uživatelům a vytvořily z běžného grilování naprosto nevšední zážitek. Špičkové technologie, výkon a použité materiály řadí grily Napoleon® mezi naprostou elitu, která je dostupná všem, ať už chcete gril na balkon, chatu, k rodinnému domku, nebo pro vaši restauraci. Kvalita, design, inovace, zákaznický servis a technologie - právě to jsou hlavní důvody, proč je Napoleon® jednou z nejprodávanějších značek na světě a její prodeje stále narůstají. Věřme, že i vy si vyberete správně a zvolíte k vaší spokojenosti Napoleon®.

Specializujeme se na prodej profesionální gastronomické techniky do každého provozu. Nabízíme zařízení jak pro standardní, tak i náročnější podniky. Výhodou našeho portfolia je také sekce s espresso kávou, kde najdete nejen suroviny pro přípravu tohoto nápoje, ale i veškeré vybavení pro Vaši kavárnu. Samozřejmě nezapomínáme ani na potřeby provozovatelů cukráren, barů, restaurací, hotelů atd.

            Věříme, že i Vy najdete toho správného pomocníka do kuchyně nebo na zahradu právě u nás. 

             Katalog sortimentu neustále doplňujeme a aktualizujeme. Snažíme se vyjít vstříc všem potřebám a požadavkům, proto se zaměřujeme nejen na KVALITU výrobku, ale především na kombinaci KVALITY a VÝHODNÉ CENY. Nižší prodejní ceny ale rozhodně nejsou vykoupeny pochybnou kvalitou nabízeného zboží. Jdeme cestou minimalizace našich provozních nákladů - nerozesíláme papírové katalogy, které velmi často končí v koši, neobjíždíme republiku s nabídkami, neplýtváme náklady na pronájem drahých lukrativně umístěných prodejen. Zboží máme přesto připravené neustále k expedici. Veškeré zbytečné investice tak eliminujeme, čímž jsme schopni zajistit snížení ceny právě pro Vás! Nákupem na WWW.GASTROEXPERT.CZ tedy UŠETŘÍTE tolik důležité finanční prostředky.

            Nabízíme Vám neomezenou FLEXIBILITU a POHODLÍ při nakupování. Jsme si vědomi, že jste připoutáni k Vašemu provozu a nemáte čas vybírat a nakupovat jen v určitou hodinu. GastroExpert.cz je pro Vás připraven 24 hodin denně. Na druhou stranu jsme si vědomi i toho, že pouhé elektronické popisy zboží nenahradí možnost si ho „osahat“. Jsme tu tedy pro Vás - zodpovíme veškeré Vaše dotazy a připomínky, poradíme s výběrem, případně pomůžeme zvolit určitý typ. Pokud si nebudete jisti, zda zboží, které se Vám líbí, splňuje požadavky pro Váš provoz, není dostačující nebo je naopak zbytečně předimenzované, obraťte se s důvěrou na  WWW.GASTROEXPERT.CZ.

Jsme si vědomi toho, že čas jsou peníze. Nechceme Vás zahltit oceánem informací o našich službách a nabídce. Chceme s Vámi spolupracovat. Pokud i Vy máte, byť jen náznakem, zájem, kontaktujte nás. Náš GastroExpert tým spolu se spolupracovníky z firem vyrábějících zboží z naší nabídky Vám rád bude zárukou spokojenosti.

 

W W W .G A S T R O E X P E R T . C Z

I N F O @ G A S T R O E X P E R T . C Z