Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Vynikající italská káva Golden Brasil Coffee

Káva a s ní související produkty, musí být rychlé, ale zároveň dokonalé. Musí respektovat rytmy běžného každodenního života, aniž by zanedbávaly tradici. Tradice a inovace, to je správná kombinace k dosažení k vyšších než průměrných norem. Využívání technologií a inovací neohrožuje tradici, ale naopak zlepšuje kvalitu a bezpečnost, což je zárukou kvalitního výrobního procesu a samotného výrobku. Taková je káva Golden Brasil Coffee

Golden Brasil Coffee je společnost, kterou vytvořil mladým tým se silou, energií a přáním být lídrem na trhu. Vedení společnosti poukazuje na dokonalost espresa, aniž by ztratilo zřetel na sociální odpovědnost, záruku, kvalitu a bezpečnost. Kávu Golden Brasil Coffee naleznete nejen v Itálii, ale také ve Francii, Německu, Spojených arabských emirátech, Saudské Arábii, Jihoafrické republice, Švýcarsku, Řecku a díky nám také v České republice.

Kávová zrna pro produkty Golden Brasil Coffee jsou vybírána z těch nejlepších plantáží z celého světa: Guatemaly, Kolumbie, Brazílie, Keni, Jamajky a dalších s cílem poskytnout každému koncovému spotřebiteli dokonalý produkt. Od března 2017 získala pražírna Dacatè S.r.l. -  Golden Brasil Coffee certifikaci také pro organickou kávu.

 Golden Brasil Coffee je vyráběna z nejlepších zrn kávy k vytvoření kvalitní směsi kávy a pravého italského espresa pro všechny chutě i těch nejnáročnějších milovníků kvalitní kávy.

Káva Golden Brasil Coffee je pražena v oblasti Říma. Tato pražírna působí na trhu již několik let. Gastroexpert s.r.o. je hrdým partnerem společnosti Dacatè S.r.l. - Golden Brasil Coffee, která v roce 2017 získala Zlatou medaili za směs Golden Brasil Coffee in Black na soutěži „International Coffee Tasting Asia 2017“.

Golden4

Tato pražírna byla také zařazena do žebříčku „Champions of Growth“ a získala pečeť kvality. Tento žebříček je výsledkem podrobného průzkumu, který udělil pečeť kvality těm společnostem, které dosáhly nejvyššího tempa růstu a obratu ve třech po sobě jdoucích obdobích 2013 - 2016. Společnost Dacatè S.r.l. - Golden Brasil Coffee byla zařazena do kategorie „Platinum“, nebo-li kategorie společností s růstem průměrného ročního růstu a obratu nad 30%. Cílem tohoto ocenění je ocenit dynamické společnosti, které přispívají k vytváření novým impulzů pro ekonomiku a společnost.

V naší nabídce najdete kávu ve dvou provedeních.

Ve 250 g balení výběrové kávy specialty coffee:

         GB-Brasil2           GB-Kenya2            GB-Peru2

Druhou alternativou je zrnková káva, kterou prodáváme po 1 kg:

 

                         Obr†zek k†vy                         Obr†zek k†vy_1                           Obr†zek k†vy_2

Vychutnejte si tu nejlepší kávu Golden Brasil Coffee co nejdříve. Objednat si jí můžete zde