Vzhledem k počtu objednávek jsme zboží schopni expedovat až za 3 týdny. Děkujeme za pochopení.

Vynikající italská káva Golden Brasil Coffee

Káva a s ní související produkty, musí být rychlé, ale zároveň dokonalé. Musí respektovat rytmy běžného každodenního života, aniž by zanedbávaly tradici. Tradice a inovace, to je správná kombinace k dosažení k vyšších než průměrných norem. Využívání technologií a inovací neohrožuje tradici, ale naopak zlepšuje kvalitu a bezpečnost, což je zárukou kvalitního výrobního procesu a samotného výrobku. Taková je káva Golden Brasil Coffee

Golden Brasil Coffee je společnost, kterou vytvořil mladým tým se silou, energií a přáním být lídrem na trhu. Vedení společnosti poukazuje na dokonalost espresa, aniž by ztratilo zřetel na sociální odpovědnost, záruku, kvalitu a bezpečnost. Kávu Golden Brasil Coffee naleznete nejen v Itálii, ale také ve Francii, Německu, Spojených arabských emirátech, Saudské Arábii, Jihoafrické republice, Švýcarsku, Řecku a díky nám také v České republice.

Kávová zrna pro produkty Golden Brasil Coffee jsou vybírána z těch nejlepších plantáží z celého světa: Guatemaly, Kolumbie, Brazílie, Keni, Jamajky a dalších s cílem poskytnout každému koncovému spotřebiteli dokonalý produkt. Od března 2017 získala pražírna Dacatè S.r.l. -  Golden Brasil Coffee certifikaci také pro organickou kávu.

 Golden Brasil Coffee je vyráběna z nejlepších zrn kávy k vytvoření kvalitní směsi kávy a pravého italského espresa pro všechny chutě i těch nejnáročnějších milovníků kvalitní kávy.

Káva Golden Brasil Coffee je pražena v oblasti Říma. Tato pražírna působí na trhu již několik let. Gastroexpert s.r.o. je hrdým partnerem společnosti Dacatè S.r.l. - Golden Brasil Coffee, která v roce 2017 získala Zlatou medaili za směs Golden Brasil Coffee in Black na soutěži „International Coffee Tasting Asia 2017“.

Golden4

Tato pražírna byla také zařazena do žebříčku „Champions of Growth“ a získala pečeť kvality. Tento žebříček je výsledkem podrobného průzkumu, který udělil pečeť kvality těm společnostem, které dosáhly nejvyššího tempa růstu a obratu ve třech po sobě jdoucích obdobích 2013 - 2016. Společnost Dacatè S.r.l. - Golden Brasil Coffee byla zařazena do kategorie „Platinum“, nebo-li kategorie společností s růstem průměrného ročního růstu a obratu nad 30%. Cílem tohoto ocenění je ocenit dynamické společnosti, které přispívají k vytváření novým impulzů pro ekonomiku a společnost.

V naší nabídce najdete kávu ve dvou provedeních.

Ve 250 g balení výběrové kávy specialty coffee:

         GB-Brasil2           GB-Kenya2            GB-Peru2

Druhou alternativou je zrnková káva, kterou prodáváme po 1 kg:

 

                         Obr†zek k†vy                         Obr†zek k†vy_1                           Obr†zek k†vy_2

Vychutnejte si tu nejlepší kávu Golden Brasil Coffee co nejdříve. Objednat si jí můžete zde

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení