Aktuálně čekáme na dodávku zboží od výrobce. Všechny objednávky začněme expedovat od 6.9.2021. Děkujeme za pochopení.

Pizza kámen PRO se špízy a stojanem

Kód: 1443
Neohodnoceno
Značka: Napoleon
2 592 Kč
Skladem

Kámen je ideálním řešením pro zhotovení pizzy přímo na grilu. Pokud budete mít spíše chuť na maso či zeleninu, můžete využít stojánek pod pizza kamenem, pro přípravu špízů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pizza na zahradním grilu a stojan se špízy

Pizza kámen PRO obsahuje v balení nejen speciální pizza kámen, ale také stojan z nerezové oceli, který usnadňuje snadnou manipulaci s celou kamennou podložkou, ale také ho lze využít jako držák na špízy. Pro komplexní přípravu je v balení obsaženo 6 kusů nerezových jehlic na špízy.

Příslušenství ke grilu pod názvem PRO, značí nejvyšší řadu, jež se vyznačuje vysokou kvalitou a stylovým designem. Křupavá pizza z grilu Speciální kámen na pizzu je z vysoce porézního materiálu, který odpuzuje vlhkost a pomocí těchto vlastností  vytváří lehkou a křupavou pizza kůru. Kámen je ideálním řešením pro zhotovení pizzy přímo na grilu.

Rozměr: 36 cm v průměru (šířka včetně držadel 43 cm) 

Pokud budete mít spíše chuť na maso či zeleninu, můžete využít stojánek pod pizza kamenem, pro přípravu špízů. Odejmutím kamene zůstane samostatný stojánek na který se vloží  nerezové jehlice s připravenými potravinami (6 kusů v balení) a  můžete je grilovat místo pizzy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: