Chytré lékárničky Cederroth

Lékarničky CEDERROTH jsou známé Švédskou kvalitou, precizním zpracováním, jednoduchým obrázkovým návodem. Splňují normu DIN13157 a vlastní speciální designové ocenění Reddot design award.

Díky unikátnímu návodu formou obrázků je jakákoliv aplikace přípravku nebo částí lékárničky vhodná jak pro cizince, tak jakéhokoliv zaměstnance v provozu, doma a odpadá tak stres s používáním a správné aplikace. Umístění je vhodné vždy na viditelném místě.

 

Nejprodávanější

538
681215386812
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

   
 • Dávkovač plastových a textilních náplastí Cederroth 490700 Kód: 490700

  U dávkovače Cederroth Salvequick vytahujete náplasti směrem dolů, čímž se předejde ušpinění a potřísnění krví dalších náplastí. Dávkovač Cederroth Salvequick a náplasti Cederroth Salvequick tvoří kompletní, jednoduše použitelný systém. Náplasti jsou vždy dostupné, připravené k použití. Náhradní náplně jsou uzamčené, což brání plýtvání.

  Obsah 1 x 40 textilních náplastí (REF 6444) a 1 x 45 plastových náplastí (REF 6036).


  538 Kč
     
  Značka: Cederroth
 • Cederroth Eye Wash Výplach očí 725200 Kód: 725200

  Při zásahu chemie, oleje do očí je důležité, abyste začali vyplachovat oči hned během prvních několika sekund. Důležité je také efektivní vyplachování s velkým množstvím tekutiny. Tekutina by měla být rovněž pufrována, tj. Měla by mít neutralizační účinek proti postříkání alkalických látek (např. Louh) a kyselin (např. Kyselina akumulátoru).Cederroth Eye Wash je proto navržen tak, aby se otevíral, jakmile je vytažen z držáku, má speciální násadku na oko, které zaručuje optimální průtok a obsahuje proplachovací kapalinu se správným složením. Cederroth Eye Wash má obecně silnější neutralizační účinek na postříkání alkalických látek než na kyseliny.Cederroth Eye Wash je také k dostání v různých provedeních s různým příslušenstvím, což znamená, že může být umístěn tak, aby byl vždy snadno přístupný a připraven k použití.

  Různé poškození po styku s chemickou látkou

   

  Lidské oko je pH neutrální. Když se do oka dostane kyselina, penetrace nebo cizí těleso, jejich zásahem jsou drastické změny hodnoty pH a během několika sekund vedou k poškození oka. Nejběžnějším měřítkem korozivní účinky na oči jsou chemické látky. Běžné příčiny poškození exploze baterie očí, vystavení žíravých částic, cement, vápno a průmyslové mytí nádobí a v některých pracích prostředků, čpavku, odmašťovacím činidlem, barvou, lepidlem a uhličitanu sodného. Také, kovové částice, prach a nečistoty. Vše je třeba omýt okamžitě po zásahu do očí, aby v něm zůstaly po co nejkratší dobu.

  Výhody produktu :

  - Funkční design

  - Účinné proplachování 

  - Rychlé a snadné otevření

  - Flexibilní polohování

  - Důkladné proplachování

  - Oční sprej chráněný před prachem

  - Pufrovaná kapalina


  825 Kč
     
  Značka: Cederroth
 • Firemní lékárnička First Aid Kit X-Large 390104 Novinka Kód: 390104

  Sada první pomoci X-Large 

  Soupravy první pomoci Cederroth jsou navrženy tak, aby byly vždy k dispozici a připraveny k použití. Kufr je skvělým doplňkem i k nástěnné stanici první pomoci pro případ, že se v rámci pracovních povinností pohybujete po pracovišti.


  4 309 Kč
     
  Značka: Cederroth
 •  
 • Lékárnička první pomoci First Aid Kit L Medium 390102 Novinka Kód: 390102

  Soupravy první pomoci Cederroth jsou navrženy tak, aby byly vždy k dispozici a připraveny k použití. Pouzdro je skvělým doplňkem nástěnné stanice první pomoci, pokud vaše práce znamená, že jste často na cestách.


  2 085 Kč
     
  Značka: Cederroth
 • Lékárnička první pomoci First Aid Kit M Medium 390101 Novinka Kód: 390101

  Cederroth First Aid Kit Medium je sada první pomoci vyrobená z odolného gumového materiálu s matným povrchem, který chrání před prachem, vlhkostí a nečistotami.


  1 253 Kč
     
  Značka: Cederroth
 • Stanice první pomoci pro výrobní firmy a automotive 490920 Novinka Kód: 490920

  Stanice první pomoci se zaměřením na výrobní firmy a firmy v automotive Cederroth první pomoc .

  Jedná se o produkt pro každého, kdo pracuje v prostředích, kde existuje vysoké riziko popálenin, poranění očí a pořezání (např. opraváři, elektrikáři a svářeči).


  5 316 Kč
     
  Značka: Cederroth
 •  
 • Stanice Cederroth First Aid Burn Station 490960 Novinka Kód: 490960

  Stanice první pomoci se speciálním vybavením pro popáleniny. Cederroth první pomoc & Burn Station (popáleninová stanice)

  Jedná se o produkt pro každého, kdo pracuje v prostředích, kde existuje vysoké riziko popálenin (např. kuchaři, elektrikáři a svářeči). 


  6 812 Kč
     
  Značka: Cederroth

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.